Tee Koraanille pahuuden ruhtinaan testi.

Itse heitin Koraanin veteen ja se kellui joten sen on oltava vihitty saatanalle. Kiedoin koraanin heti pekoniin ja tuikkasin tuleen ja sirottelin tuhkat koiranhäkkiin paikkaan missä piskit käy tortulla.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vai siihen käytit sossun maksamat pekonit.

Äänestä

Olisit karjaissu sille että puhu totta, niin se olisi kärähtäny siinä veenpinnalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Itse heitin Koraanin veteen ja se kellui joten sen on oltava vihitty saatanalle. Kiedoin koraanin heti pekoniin ja tuikkasin tuleen ja sirottelin tuhkat koiranhäkkiin paikkaan missä piskit käy tortulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu