Sympaattinen Helin kioski

Morolehdestä luin tästä Helin kioskista, Täytyy sanoo että nostan hattua ! Mainio juttu. Ja kaikkea hyvää helille jatkossakin.
4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Daisarit pursuaa kioskin luukusta...

Äänestä

Täytyy joskus poiketa tua.

Äänestä

Todella kiva ja sympaattinen kikkari, katoavaa kansanperinnettä, hienoa kun joku vielä pitää ja muistakaa käydä , niin pysyy ainutlaatuinen kioski toiminnassa, näitä on viisasta kannattaa.

Äänestä
  • Jep. Täytyy joskus poiketa lihikselle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Morolehdestä luin tästä Helin kioskista, Täytyy sanoo että nostan hattua ! Mainio juttu. Ja kaikkea hyvää helille jatkossakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu