Posse 20220 syksy umpi surkea

Anonyymi

Voi ristus miten surkea Posse 4.9.2020 !

Ideat ovat loppuneet, vessan pönttöön !

9

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aivan samaa mieltä!! Pelkkää teennäistä melusaastetta koko riehuminen!
      Olivatkohan itse tyytyväisiä esiintymisiinsä ja sisältöön? Aivan ala-arvoista!

    • Anonyymi

      Tyhmiä ohjelmia tyhmille ihmisille.

    • Anonyymi

      Onko Ihan Pakko kattua? , Älä ihmeessä tuolla tavalla rääkkäät itteäsi! Jos noin pahasti Ah- distaa Sinua , Ottaa vielä Sydämen Päälle Eikä sen kanssa Ei oo Leikkimistä! Ei Jos On noin niin Älä Katso Koko Ohjelmaa, ! Oma Mielenrerveyskin Ennen Kaikkea ei ressata riskeerata Omaa Terveyttä Ohjelmalla Joka Ei Kerta Kaikkiaan Sinulle !Sovi ! Voit yhtä Hyvin lähtä Ulos käveleen tai , Et pistä töllöä auki Koko illan aikana, et vahingossakaan , sitten klikkase Kanavalle, josta näkyy kyseinen ohjelma. Mutta Hei!, Voit ottaa telkusta kohota irti ja seimästä ja kantaa telkku pihalle ja viiä se niin pian kun mahdollista , ongelma jäte keskukseen.Jo helpottaa Sinun Ahdistusta Niin pääsee siitäkin Vaivasta.

      • Anonyymi

        Pitihän se katsoa, kun uutta alkamista niiiiiiiiiin mainostettiin!
        Eipä sitten toista kertaa enää tarvitsekkaan! Täyttä väkisin puristettua sontaa alusta loppuun. Ärsyttäviä, teennäisiä aikaihmisiä riehumassa ilman järjen häivää, uskomatonta!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pitihän se katsoa, kun uutta alkamista niiiiiiiiiin mainostettiin!
        Eipä sitten toista kertaa enää tarvitsekkaan! Täyttä väkisin puristettua sontaa alusta loppuun. Ärsyttäviä, teennäisiä aikaihmisiä riehumassa ilman järjen häivää, uskomatonta!

        Peräti vastenmielinen ohjelma, katsojien aliarvioimista!


    • Anonyymi

      Olen samaa mieltä.
      Miksi se joku veronika siellä taas yksi turhaakin turhempi julkkis. eikö niin.

    • Anonyymi

      Niin oli riman alitus että Kummelin takavuosien sketsi normi päivä oli lässäytetty ja pilattu kyllä on maikkarilla paljon paskaa.
      Siiten se veronika sössöttävä ,,, Viivi onkin ihana aito.

      • Anonyymi

        Tekopirteä, räkättävä tyrkky Viivi se vasta ärsyttävä on! Koko ohjelma ihan kakkaa!


    • Anonyymi

      Nyt jos ja kun maikkari alkaa haalia näitä tubettajia juontajiksi ja ohjelmiensa sisällöiksi, suurempi syy olla katsomatta maikkarin yhtäkään ohjelmaa. Possea riitti viimeksi valehtelematta 15 sekuntia ja se oli siinä. Tässä näkee kun ohjelman tekijöille annetaan vastuu käsikirjoituksesta, paskaa on luvassa ja tekevät tuota iditoismia vain omaksi huvikseen. Tyhmää ohjelmaa tyhmiltä ihmisiltä. Maikkarin ainoa ohjlelma tällä hetkellä jonka voi maikkarin tarjonnasta katsoa on formulakooste.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1469
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1255
    3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      222
      1225
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      203
      1223
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1049
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1019
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      946
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      923
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      79
      821
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      808
    Aihe