Pedofiilien uhrit Ry

Anonyymi

Ehdotan perustettavaksi Pedofiilien uhrit Ry:n vertaistuki ryhmäksi kaikille pedofilian uhreille. Monen päihderiippuvaisen traumat johtuvat siitä että he ovat joutuneet pedofiilin uhriksi. Asiasta ei puhuta tarpeeksi. Nämä ihmiset tarvitsevat oman yhdistyksen puolustamaan heidän asemaansa yhteiskunnassa.

5

107

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Entä yleisesti pervojen uhrit, kuten suoja homoja vastaan.?Miksen saa kaupassakaan kulkea rauhassa, vaan kiilusilamäinen mies seuraa? Olenko jotenkin uhriksi sopivan näköinen?

      • Anonyymi

        Joo, siis feministit ovat pervoja


    • Anonyymi

      Intersektionaalien Uhrit Ry

    • Anonyymi

      Hyvä ehdotus, olen valmis mukaan. Tiedän mitä asia koskee.

    • Anonyymi

      Yh-femakkojen ja horojen uhrit olisi erittäin tärkeä, unohtamatta 3000 alkoholilla raskausaikana vammautettua lasta vuosittain.

      Valitettavasti tuhannet nunnien hyväksikäyttämät ja tappamat ei pysty enää puolustamaan itseään, mutta pitäisi ainakin ne nunnat, opettajat ja koulukotien muu henkilösto joita vielä satoja tai tuhansia elossa, viedä oikeuteen ja tuomita. Kummallista että vaahdotaan pelkästään papeista jotka ei sentään murhanneet uhrejaan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      347
      12155
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      163
      11190
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      279
      6542
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5337
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      195
      3822
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      176
      3623
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      61
      2679
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      169
      2340
    9. Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi

      ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva
      Maailman menoa
      44
      2185
    10. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      13
      1904
    Aihe