Venäjä on upea maa ja suomen kaveri

Venäjä on todellakin sovittanut menneisyyden syntinsä. Idästä aamu nousee veljet! Katsokaa noita hohtavia bysanttilaisia kirkontorneja jotka heijastavat jumalan kirkkautta kaikkialle maailaan! Venäjä on meidän toivo ja pelastus ja Demarin turmio.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä! Onneksi on Venäjä. Me emme todellakaan häpeä sitä että meillä on erittäin vahva liittolainen Venäjä.

Äänestä

Venäjä on suomen paras kaveri!

Äänestä

Demarit on niitä oikeita Natseja. EU oli Hitlerin suuri unelma ja haave. Ja myös Hitler vihasi venäläisiä.

Äänestä

Venäjällä on kaikki paremmin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Venäjä on todellakin sovittanut menneisyyden syntinsä. Idästä aamu nousee veljet! Katsokaa noita hohtavia bysanttilaisia kirkontorneja jotka heijastavat jumalan kirkkautta kaikkialle maailaan! Venäjä on meidän toivo ja pelastus ja Demarin turmio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu