Huomio ihmiset elkää sekaantuko https://lainamaan.fi/ ja https://vippit.fi/ Capitum on turvallisin vaihtoehto. Nostin 20 euroa 30 päivän maksuajalla jossa oli kaksi erää. Elikkä maksettavaksi piti tulla 25 euroa ja jotakin senttejä päälle. Mutta tässä on tulos 1 erä 18.16€ ja toinen erä 12.54€ josta tulee maksettavaksi 30,70 euroa. Ei siis mitenkään kerro koko totuutta sivusta ja maksuista. capitum on paljon turvallisempi kun nämä kaksi.
A-pikavippi
Anonyymi
5
741
Vastaukset
- Anonyymi
Ei hittolainen. Siis parin kympin pikavippi eli raha jonka varistaa taskun pohjalta tuosta vaan. Ei ole todellista.
- Anonyymi
Niin eihän siellä etelässä tiedetä leipä jonoista mitään,kun täytyy panostaa taiteeseen yms paskaan.
Kyllä hursti rahoittaa! Joka päiväisen leivän.
- Anonyymi
Pari kymppiä, hahhaahhaaaa. Tää oli paras, pitäis sillä järjestää varmaan juhlat.
- Anonyymi
Yritys on lopettanut tilapäisesti uusien kulutusluottojen myöntämisen uuden kuluttajaluottoja koskevan lakimuutoksen myötä. Palvelu on toistaiseksi käytössä vain nykyisille asiakkaille.
- Anonyymi
Kaikki ei pärjää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467585
- 334183
- 573695
- 503180
- 172856
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons582494- 542388
- 502343
- 402329
- 162276