Ehdotuksia? Autoista on tullut heikkoja munanjatkeita, styrox laatikoita,
liikaa heikkoa tekniikkaa. Ei saksalaista - en sellaiseen istu.
Kaikilla sopuleilla on nyt musta audi tai tähti keulalla
En halua saksalaista - tarvitaan käyttöauto
14
182
Vastaukset
- Anonyymi
Kolmentonnin Corolla ja Kemppi
- Anonyymi
Meillä on juuri 2000-3000euron farmari corolla.Ajettu 235tkm,on parhaimpien joukossa pitoautona ei matka autona.Jos nyt suoraan sanotaan ettei ulkonäkö ja uudehko auto ole tärkeä status niin se on tojota tai kiia,molemmat kun on nähty mitä ne on,mersuja oli kymmenkunta kun matkaa ajo mutta 300000 km kohdilla alkaa jokahinen kuukausi sepittäminen.
- Anonyymi
Voi kun olet nolo ja kateellinen. Varattomuutesi tekee sinusta näemmä asenteellisen ja se ilmenee pahiten kateutena.
- Anonyymi
Näin se varmaan on, kun parempaan ei kuulemma ole varaa. Pätee myös miljardööreihin
Ovat selvästi kateellisia sinulle, kun sinä ajat sentään sillä 15 vuotta vanhalla mannelavetilla....
https://www.kauppalehti.fi/uutiset/tallaisilla-kotteroilla-miljardoorit-korottelevat-maailman-rikkain-ajaa-hondalla/a64bafe5-eb02-31bc-8eb0-d951b86c14f2
- Anonyymi
Tietenkään aloittajan ei tarvitse saksalaista ostaa, mutta sen hänelle kerron ettei kaikkia saksalaisia pidetä pippelinjatkeina niin kun Mersua tai BMW:tä. Esim Ford on normaali käyttöauto. Toyotaa ei missään nimessä kannata ostaa.
- Anonyymi
Ajokortittoman autottoman Trumppi avaus. Vastakkain asettelu ja valehtelu ainut mitä trolli osaa. .Miksi ruokitte trollia..TROLLIA TROLLIA TROLLIA TROLLIA.
- Anonyymi
Vaihtoehtoinen TRUMP totuus on ainoa oikea totuus!
- Anonyymi
Olen ajellut japseilla melko murheettomasti 30 vuotta. Tuolle aikavälille on kertynyt vain yksi yli 500 euroa maksanut remontti. Tunnetuimmista japanilaisbrändeistä vain Subaru ja Lexus ovat vielä kokeilematta.
- Anonyymi
Mulla on saman mittainen kokemus useammalla eurooppalaisella autolla eri maista. Ainoa ero että olen saanut menemään korjauksiin vain 230 euroa ja huolloissakin olen käynyt huomattavasti pienemmällä rahalla kuin Japsit olisivat vaatineet.
Minun ja sinun ero on se etten kuvittele että ne automerkit joilla minä olen ajanut olisivat ne ainoat joilla tuollainen huolettomuus onnistuu.
- Anonyymi
Eikö niillä aivottomilla sopuleilla ole autoissaan se vessanpönttökansi logo, sitä aasialaista rojua on myyty parina vuonna eniten jos puhutaan yhdestä merkistä Suomessa.
- Anonyymi
Huonon häviäjän merkki on sellainen, kuten sinun kirjoituksesikin.....😂
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1281488- 371401
- 671215
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa541149- 69994
Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi255961Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei195948- 73911
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää16830Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106818