Lännenrannat on ny molemmat kuolleet

toinen identtinen kaksonen kuol jo 4 vuot sitten..nyt sit toineinkin
8166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Seuraavista 'lähtiöistä' on jo pientä vedonlyöntiä kulmilla.Ennen tulevaa joulua lähtee vielä muutama 'tän alan ihminen'',se on päivän selvää!

Äänestä

Keitä he olivat?Olivatko jotenkin kuuluisia?

Äänestä

omalla tavallaan kyllä...

Äänestä

ja..olen surullinen

Äänestä

Kuuluisia hyvässä vai pahassa?

Äänestä
  • Perukirja menee miinukselle.

    Äänestä

Turha aloittaa ketjua, jo ei kerro mistä olivat kuuluisia.

Äänestä

Onko tämän aloittaja aloittanut ketjun kertoakseen miten 'kuuluisia' veljekset olivat? Veikkaan ettei. Sosiaalihuolto nautti kakkukahvit,kunnei näitä tarvinut enää elättää ja näin jäi rahaa jollekkin joka sitä oikeasti tarvitsee.

Kulmilla notkuu vielä muutamia "ongelmajätteitä" mutta onneksi luonto korjaa omansa etuajassa!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

toinen identtinen kaksonen kuol jo 4 vuot sitten..nyt sit toineinkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu