Naisellani on hyvin pienet suunhuulet, kuulin ravintolassa jonkun sanovan häntä persreikä suuksi. Nyt minullekkin tulee tämä sanonta mieleen jokakerta kun katson häneen. Hänellä on muutenkin huono itsetunto ja se haittaa hänen seksuaalista vetovoimaansa..
Mikä neuvoksi
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No persreikä se on jos sinnekin pökkii
Kyllä kaappihomo tietää
Ikävämpi juttu.Koetko itse että naisesi suu on vähemmän kiihoittava. Entä onko kaikki muuten ihan ok. ei ole mustasukkaisuutta tai muuta joka rasittaisi suhdettanne.
Kiinnittäähän se varmaan huomiota oli kumminpäin tahansa joko botoxsilla täytetyt ylisuuret huulet tai luonnostaan pient huulet.
Sano muuta, mies kiihoittuu ja nautti täysillä kun katsoo kahden naisten keskinäistä lesboilua. Normi nainem ei pidä sitä seksikkään vain säälittävänä libidon poikkeamana.
No kerroppas tane nyt mitä sä tiedät.
Onneksi vielä on naisia. jotka luottavat omaan seksuaalisuuteensa vaikka kaikki paikat kropassa ei ole täydellisen kauniit.