Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kiinnostuneita

Olen 62v, pyöreän muodokas nainen, haluaisin aloittaa rahasta seksi seuraksi, jos vielä kelpaan. [email protected]
19661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Kiinnostaa kovasti enkä halua teinejä vaan omanikäisiäni. Millä paikkakunnalla, anna vinkki, niin otetaan yhteyttä ja tavataan, etsin sellaista lähes vakituista tapailua luottamuksella.

Äänestä
  • Varsinais-suomi, ei kaupunki

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Varsinais-suomi, ei kaupunki

    Pitkä on matka Joensuusta

    Äänestä

  • Itsensä myynti ilmoitukset kielletty Tehty ilmoitus valvojille.Mee kauppaa ittees muualle.

    Äänestä

Paljonko maksat mulle?

Äänestä
  • No ala painua mitä sä vielä täällä olet.Kun tiedät paikankin mihin mennä.

    Äänestä

  • Kuka nyt jotain eläke ikäistä pökkii rahasta vitsien vitsi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuka nyt jotain eläke ikäistä pökkii rahasta vitsien vitsi

    Kyllähän sun täytyykin jo haudan partaalla olla kun niin kauan oot täällä vitsejäs jakanut. Ei ne vaan vieläkään naurata. Eikä sitä pökkijääkään löydy vaika itse maksaisit.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuka nyt jotain eläke ikäistä pökkii rahasta vitsien vitsi

    No sullahan ei ole muuta estettä kuin raha.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuka nyt jotain eläke ikäistä pökkii rahasta vitsien vitsi

    Ei se teillä köyhillä ole helppoo.pitää keksii kaikenlaisia tekosyitä.Onko tuo jotain itse ironiaa.

    Äänestä

Piti olla: jos harrastaisin

Äänestä

Piti siis olla jos haluaisin.......

Äänestä
  • Sinähän sen rusinas tiedät,nylkyttäjä vain peräkammaristas puuttuu.Etkä tule semmosta löytääkkään.

    Äänestä

  • Kato rusinansa räplääjää taas paikalla.

    Äänestä

  • Siinä taas puutteessa elävä kommentoi.Elämä menee niin toiset antaa ilmaiseksi toiset saa siitä rahaa.Sinä et saa vaikka maksaisit.Sellaista kai se rusinan elämä on.

    Äänestä

Missäpäin myisit tuotettasi?

Äänestä

Tervetuloa alalle, meitä suomalaisia matureja on liian vähän.
Aur

Äänestä

Miksi et vastannut kuin kerran viestiin jonka laitoin, harmittaa vähän. T.äijä Rauma

Äänestä

Laitoin sinulle postia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen 62v, pyöreän muodokas nainen, haluaisin aloittaa rahasta seksi seuraksi, jos vielä kelpaan. [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu