Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Feromoni pitoiset tuoksut?

Feromoni pitoiset tuoksut? toimivatko ne, ovatko naiset enemmän halukkaita?
43345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..mitä feromoneja vai ei, mut mut se ainakin vetää aina ihan kiimaan.. Ei tarvitse kuin nuuhkaista sitä dödöpurkkia ja... :P
Axe on paras merkki, tai kaikki miesten tuoksut yleensä. Ihania...

Äänestä

Mua ei kyllä saa kiimaan yksikään kemiallisesti valmistettu tuoksu, niistä tulee vain allergisia oireita ja migreeniä. Paras on miehen oma tuoksu, omat luonnolliset feromonit.

Olen lukenut, että naiset voivat houkutella uroita luokseen kastamalla sormea jalkoväliinsa ja levittämällä nesteitään parfyymin tapaan kaulalle, ranteisiin jne.

Äänestä

älä huoli.ruiskase vähän jotain mistä itse pidät.feromonit puskee pintaan sun tahtomattakin.niinkuin kiihottuminenkin on tahdosta riippumaton tila.nuuuh..aaaah...

Äänestä

ostin amerikasta realm men human pheromones colognea. olen mies ja minun mielestäni ja omiin kokemuksiini pohjautuen se on tehokasta. se kiihottaa niin naisia kuin itseänikin. erektio itselläni on kovempi ja kiima vahvempi. aina haittapuoli että jos sitä on tullut liikaa laitettua. tulee päänsärky. luulen että tämä saa kiihkoon niin naisen kuin miehenkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CMS kirjoitti:

Feromoni pitoiset tuoksut? toimivatko ne, ovatko naiset enemmän halukkaita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu