Amerikan Bideetä kehotetaan

Rouva Clinton neuvoi Bideetä ettei hän saa tunnustaa vaalipäivän tulosta jos Trump voittaa.Että tulos täytyy kiistää. Tästä ei yle uutisoinut mitään.
24<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Joo mm.NBC ym.uutisoi ja BBC ,YLE ei.

Äänestä

Hölmö-Joe tunnustaisi vahingossa tappionsa ja sitten pudottaisi housunsa ja kourisi pallejaan!

Äänestä
  • Eikös Trumppi jo luvannut ruveta RETTELÖITSIJÄKSI ja hakkaa kaikki

    Äänestä

Huhujen mukaan jos Bidee voittaa niin hän siirtyy melkein samantien syrjään dementiansa vuoksi ja luovuttaa vallan Kamalalle Usan Tarja Haloselle. Varapresidentiksi noussi se homoseksuaali buggelbutt.

Äänestä
  • Biden voisi mennä onnittelemaankin kun ei enään muistaisi kuka se Trump oikein on.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Biden voisi mennä onnittelemaankin kun ei enään muistaisi kuka se Trump oikein on.

    Sehän olisi demokratian halventamista, ei kansa siitä tykkäisi, mitä tuo Lingtonin mummu meinaa?

    Äänestä

Töppö-Trumppi tietää häviävänsä. Edellisissä vaaleissa Clinton sai lähes 3 miljoonaa ääntä enemmän. Nyt vaaleissa Töppö-Trumppi häviää rankasti.

Äänestä

Trumppi ei aino myöntää häviämistään missään tapauksessa.

Äänestä
  • Trumppi aloittaa jonkin paikallisen selkkauksen ja tekee Lukasenkat

    Äänestä

  • No niinhän Hillarytäti neuvoi bideetä tekemään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No niinhän Hillarytäti neuvoi bideetä tekemään.

    Mitä yhteistä on Bidenillä ja bidee-suihkulla? - molemmat miehelle turhia.

    Äänestä

Trumpin ohje suhteessa naisiin: Grab them by the pussy. You can do anything.

Äänestä
  • No on se parempi kuin Bidenin: ”What is pussy?” :P

    Äänestä

Trumpin voitto on läpihuutojuttu. Ei Bidee uskalla lähteä väittelyyn Trumpin kanssa. Väittelee Marinin tapaan kohtaamista.

Äänestä
  • Tietääköhän Biden että on ehdokkaana presidentin vaaleissa?

    Äänestä

  • Siksi kun nyt Yle kyllä uutisoi Trumpin jutut mutta demokraattieen kehotuksia ei.

    Äänestä

Meinaaks et Bidee muistaa sen viel tunnin kuluttua, koska son viel dementoituneempi ku Trump!? :/

Äänestä

Onkohan bidee ja bidee sukua? Onko Suomen bideen jaloissa karvoja joita lapset silittää alas kun ne nousee pystyyn

Äänestä

Bidenistä tuli mieleen yksi koronailmiön positiivinen vaikutus:

-Biden ei enää halaile ja koskettele ketään tuntemattomia naisia ja tyttöjä!

Äänestä

Radiossa höpötettiin, että Trump ilmoittanut ettei aio luopua vallasta, jos Biden voittaa niin vaalien tulos on väärennetty ja Trump aikoo pysyä presidenttinä. Koko kabinentinhan hän on vaihtanut valmiiksi niin poikkisanoja ei taida tulla. Eläkeen neuvostoliitto 2.

Äänestä

Trump teurastaa Bidenin jo ensimmäisessä väittelytilaisuudessa ja vie vaalit niin selvin lukemin, että Biden viedään parantolaan, mikäli kiistää.

Äänestä

Demareiden ehdokkaat kärsii aina jostain vakavista sairauksista.

Äänestä
  • Eikös demarius ainakin Suomessa ole jo itsessään sairaus

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rouva Clinton neuvoi Bideetä ettei hän saa tunnustaa vaalipäivän tulosta jos Trump voittaa.Että tulos täytyy kiistää. Tästä ei yle uutisoinut mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu