Amerikan itärannikkoa kohtaavasta tsunamista on lukuisia

Anonyymi

5

102

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen kotoisin Saksasta ja Jumala antoi minulle tänä aamuna sydämessäni rukoilla Yhdysvaltojen puolesta. Suuri tulva iskee rannikolle, etenkin Yhdysvaltojen itärannikolle. Pyysin Herraa, että hänen pitäisi puhua kristityille, että he ovat valmiita myymään talonsa ja muuttamaan korkeammalle alueelle, koska he menettävät talonsa ja joka ei ajoissa lähde, menettää myös elämänsä. Kun avasin Youtubeni nyt, ensimmäinen video oli tämä varoitus, se on vahvistus rukoukselle, jonka kirjoitin tänä aamuna. Tunsin myös, että tämä vaikuttaa myös New Yorkiin. Koska asun Saksassa, tilanne ei vaikuta minuun. Mutta kun Herra antaa minun rukoilla puolestasi, vaikka meillä onkin tarpeeksi omia ongelmia, sinun tulee ottaa varoitus vakavasti. En tiedä milloin se tulee, mutta rukoile ja anna Jumalan ohjata sinua. Ole tottelevainen ja mene heti tai pian, muuten olet kuin Loot, menetät kaiken ja jotkut, jotka eivät mene ajoissa, tulee käymään kuin Lootin vaimo. Älä katso taaksepäin, Jumala haluaa näyttää sinulle paikan vuoristossa, jossa hän vuodattaa henkensä.

    • Anonyymi

      Britanniassa asuva sain keväällä Jumalan ilmoituksen:
      https://www.youtube.com/watch?v=94I7sKVDkow
      Kommentoijana Beloved Aam

      Jumala puhui minulle marraskuusta noin huhti / toukokuussa 2020. Se oli erittäin vahva, tulee kuolemaa, jopa rakkaillesi. Sitten 22. syyskuuta 2020 Jumala puhui selkeästi; "Käsken kansaani rukoilemaan varustautumista ja suojelua siihen mitä tulee marraskuussa 2020." Pelkästään nähdessäni tämän videon 30. syyskuuta 2020. Jumala ei koskaan sanonut rukoilevan sitä pois, vain rukoilemaan jumalallista ohjausta ja suojaa siltä mitä marraskuussa on tuleva. Olen Yhdistyneessä kuningaskunnassa, joten se ei ole vain Amerikka. Kyllä, se tulee olemaan hullua. Joten varastoi nyt, koska ihmiset eivät ole turvassa mennesään ostoksilla.

      • Anonyymi

        Mennessään ostoksille? Supertulvan pitäisi huuhtoa maailman suurkaupungit jäljettömiin muutamassa viikossa, joten shoppailu-elämäntyylin jatkaminen pitäisi olla viimeinen huolenaihe ja kaverin tulisi jo istua vuoristomökissään säilyketölkkiläjän päällä.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      On 19.päivä marraskuuta, vielä ei ole tapahtunut mitään?
      Tuntuu että nyt koronan aikana on alkanut hirveästi tulemaan kaikenlaista profetiaa, koetella pitää kaikki..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      135
      7421
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      22
      2760
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      287
      1479
    4. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      208
      1190
    5. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1099
    6. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      89
      1066
    7. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      1012
    8. Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille

      Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.
      Tuusniemi
      82
      861
    9. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      19
      846
    10. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      15
      833
    Aihe