Radio Suomi, Linnan juhlat peruttu

Ketä kiinnostaa vain pariamiljoonaa Suomalaista.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kun kansaa kurjistetaan ja sorretaan tulee kuritus tavalla tai toisella.
Jumala on kuullut kurjien itkun ja lopettaa eliitin juhlat!!

1Äänestä
  • Tuota minäkin toivon todeksi.

    1Äänestä

Toivottavasti YLE koostaa jonkin vastaavan 4-tuntisen shown, aikaisempien vuosien Linnan Parhaat kättelyistä ja julkimoiden jatkoista jossain olutkuppilassa Espalla.

Äänestä

Ei itsenäisyyden muistojuhlaa tarvita

Äänestä

Kun YLE lopettaa lähetykset antennitalouksiin, niin vähempi tuota loiskiehuntaa joutuu katsomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ketä kiinnostaa vain pariamiljoonaa Suomalaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu