Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Parille ystävä pariskuntaa

Olemme m35 bi-curious ja N25 bi pariskunta Varsinais-Suomesta ja meitä on alkanut kimppailu ja parinvaihto kiinnostamaan enemmänkin, olemme olleet viitisen vuotta yhdessä ja jokunen kimppakokemus onkin takana näiltä vuosilta. Nyt mietittiin että olisi kiva tavata toinen samantyylinen pariskunta, joiden kanssa voisi ystävystyä ja harrastaa yhdessä kaikkea kivaa. Mistäköhän kannattaisi aloittaa etsintä?
661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Moikka. Me ollaan N45bi ja M46, samat ajatukset meillä, että olisi kiva jos olisi pari kenen kanssa voisi kokeilla kimppaa ja parinvaihtoa jne. Jos kiinnostaa lisää, niin kertokaapa....

Äänestä

24-vuotias nainen ja 26-vuotias mies olisi mielellään mukana mutta hetero tyyliin ja ei anaalia eikä satuttamista!
Olisimme mielellämme mukana jos ehtomme ei aiheuta hylkäämistä.

Äänestä

Täällä M57 bi ja N 44 bi Hämeestä olemme kokenut pari. Kuntoilemme säännöllisesti ja terveys meille tärkeätä. Seksiä harrastamme pari kertaa päivässä kotona, emme ole mstasukkaisia.

Äänestä
  • Täällä myös normi järkeviä ihmisiä, näiden sairaiden vastaajien lisäksi😊

    Äänestä

  • Saitko ahdistusta helpotettua tolla kommentilla "luuseri"👹

    Äänestä

  • Hei te Pari M.57 bi ja N 44bi Hämeestä. Olemme Avio Pari K-Suomi. Olemme kiinnostuneet Sexi seurasta. Olemme M 48.ja N 46 bi Vaimo rintava, sopivasti pyöreä pulukka. Olemme terveitä, Myöskin hoidamme kuntoomme, Me retkeilemme paljon liikumme Asuntoautolla. Olemme halukkaita kokeneita parin vaihtoo.
    Me haluamme myös, että te voitte yhdessä rajusti rakastella ottaa vaimoo halujenne mukaa, sitä me
    Haluamme, Vaimo on erittäi kiihkee rakastelemaa
    Naiste, Mieste kanssa, Haluamme moni puolista
    Sexiä mitä vain voidaa keksiäkkin, että saadaa tuskaiset orgasmit jokaiselle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olemme m35 bi-curious ja N25 bi pariskunta Varsinais-Suomesta ja meitä on alkanut kimppailu ja parinvaihto kiinnostamaan enemmänkin, olemme olleet viitisen vuotta yhdessä ja jokunen kimppakokemus onkin takana näiltä vuosilta. Nyt mietittiin että olisi kiva tavata toinen samantyylinen pariskunta, joiden kanssa voisi ystävystyä ja harrastaa yhdessä kaikkea kivaa. Mistäköhän kannattaisi aloittaa etsintä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu