Marja Sannikka: Miestä saa mollata

Mitäs persut tähän? Tämä Sannikkahan oli muutama viikko sitten teidän märkä päiväunenne, koskoa EU-vastaisuus. Menikö nyt päiväunet?
1079
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mistä oikein kirjoitat. Sannikan ajatukset miesten mollaamisesta ovat täyttä totta.
Meitä miehiä parjataan joka suunnasta, se alkoi aikoja sitten Päivi Istalan radio-ohjelmalla, jossa alkuna oli SIKA SIKA SIKA SIKA. Miehet jos tekisivät samaa feministi
eukot hyppisivät silmille. Kun nainen käpälöi ohikulkevan miehen haaroja, se herättää lähinnä hilpeyttä. Mies kun silittää naisen pyllyä seuraa käräjöinti.

Äänestä
  • Persujen jäseneksi kelpaa vain miesmäiset naiset.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Persujen jäseneksi kelpaa vain miesmäiset naiset.

    Jotka pelkäävät tyttöjä, naisia ja ulkomaalaisen näköisiä ihmisiä.

    Äänestä

Sannikka ei ole löytänyt ohjelmiinsa ideaa. On hakenut, kun Sanna lähti pois. Sannikan voisi hyvin laittaa reportteritehtäviin. Oma ohjelma ei kanssa. Sannkalla ei ole asia!
(Vrt. Karpolla on asiaa - ja miljooayleisö ennen aikanaan).

Äänestä

Onkos tuo Sannikka mies vai nainen kun ulkonäöstä ei hänestä voi påätellä.

Äänestä

Naisten mollaaminen alkaa pian. Huulipunahallituksen tarvitsee lisätä enää muutama höyhen kamelin selkään ja mitta on täysi.

Äänestä

Sannikka on piikki suomifemakoiden ikenessä.

Äänestä

Tämän ketjun aloittaneen punafemakon mielestä aiheesta ei saa edes keskustella!

Punakaartilaisilla menee aina äärimmäisyyksiin uliseminen mielipiteen rajoittamisen puolesta.

Äänestä

Sannikka on rasisti suomalaisia perusmiehiä kohtaan.

Äänestä

Sannikka paheksuu muiden ajatuksia koska feministi haluaa määrätä mitä muut ajattelee.

Minä paheksun sannikan ajattelua persuista.
Ja paheksun YLEn ajattelua "matu ensin , lapset viimeiseksi".
Paheksun 50 000n ajattelua "kuollut lapsi on hyvä lapsi".
Paheksun sannikan ajattelua verot ylös ja matujen elättämiseen.
Paheksun sannikan ajattelua vastustaa suomalaisen elämän helpottamista veroja laskemalla.
Paheksun sannikan ajattelua että persujen täytyy korjata anarkistien järjestämä 10 miljardin velka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitäs persut tähän? Tämä Sannikkahan oli muutama viikko sitten teidän märkä päiväunenne, koskoa EU-vastaisuus. Menikö nyt päiväunet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu