Paska YLE Heti Aamusta Ainoa aihe Trump

Jälkidigissä kahjo nilkki väittää Trumppia täyshulluksi ! pelkkää saastaa koko yle .....
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Asenteellista moskaa, en katso!

Äänestä
  • Asenteellinen kommentti. En lue toista kertaa.

    Äänestä

Tämä valtionpäämies tarvitsee apua. Miksi ei saisi sanoa ääneen?

Onhan näitä muitakin, Pohjois-Koreassa, Venäjällä, Valko-Venäjällä...

Äänestä

Oli niin psykoosin kaltaista Trump vouhkaamista että piti laittaa telekkari kiinni, Ööööyyhhh TRUMP... TRUMP... TRUMP.... ööööh se gu on niin gauheee ööööööhhhöhö

Äänestä
  • Näkyykö Yle siellä Pietarissa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Näkyykö Yle siellä Pietarissa?

    Ei vaan Brysselissä olen nyt.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei vaan Brysselissä olen nyt.

    Satelliitin vai Areenan kauttako katsoit Yleä telkkarista Brysselissä?

    Äänestä

Persu lukee Mv-lehteä ja on hiljaa.

Äänestä
  • Melkein ainoa lehti. on muitakin vapaita mediota joissa raiskaus ja murhat kerrotaan maailmalla. Eli hyvä kun suvakit mainostatte. Ylen ja Hesarin myös kertomatta jättäminenhän on valehtelua !?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Melkein ainoa lehti. on muitakin vapaita mediota joissa raiskaus ja murhat kerrotaan maailmalla. Eli hyvä kun suvakit mainostatte. Ylen ja Hesarin myös kertomatta jättäminenhän on valehtelua !?

    Muista äänestää SKP:tta ensi vaaleissa. Ohjeet tähän löydät Tiedonantaja-lehdestä.

    Äänestä

Minullekin taisi tulla pieni korona eli trump-tauti, söin pienen särkypillerin, oli oireina aivastusta noin 2-4 viikkoa ja yskitti nyt tuli päänsärkyä pientä otin puolikkaan pillerin särkyjuttua.

Ilmeisesti siis tämä on noin 1 kuukausi tämä tartuttavuus oireettomuudesta tässä korona-jutussa.

Äänestä
  • Minulla myös vähän vetistää silmä . johtuiskohan surusta kun maailmalla Ylen mukaan Pelkkää Trump arvostelua ? Eihän tuo ole vissiin myrkyttänytkään yhtään yle. suojatyöläistä ?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jälkidigissä kahjo nilkki väittää Trumppia täyshulluksi ! pelkkää saastaa koko yle .....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu