tuo Lance ja Viivi on erikoinen pari. Viivi on varmaan se joka päättää kaikesta .... Lance ei oikein ole omaa mielipidettä... sinkku tyttöjen kanssa näki että viihtyi,sinkku tytöt eivät vaatineet sitä huomiota tai teki päätöksiä vain omalta näjökulmasta katsottuna.nyt viivillä jälleen ruli joku kummallinen esitys ja halusi että lopettavat keaken?? kun Viivi haluaa on pakko Lancen totella..... Lance ei vaikuta rakastuneelta mutta ei Viivikään vaikuta..... kummallinen symbioosi heidän l
yhdessä oloa. saakohan Lance mennä ilman lupaa WC : eeseen ?? no toisaltaan ymmärrän Viiviäkin ei kai sillä niin paljon ole ottajiakaan..... hieman hävettää kun toiset on niin kevytkenkäisiä.... huh huh.....
temptation 8
3
1124
Vastaukset
- Anonyymi
Häipyikö ne, toivottavasti, typerää edes mennä uudestaan ja minkä helvetin takia tuotanto ottaa, eikö oikeasti ole uusia pareja.
- Anonyymi
Onhan se Viivi sellainen prinsessa jota herne patjan alla painaa eli on pelkoja ja epävarmuuksia (kuten meillä kaikilla) jotka hetkittäin heijastuu suhteeseen. Kun pelko jämähtää päälle, se jumittaa ihmisen. Ymmärrän hyvin Viivin päätöksen lähteä pois.
Mun mielestä sekä Viivi että Lance ovat hyviä tyyppejä molemmat. Viivi on tosi kaunis. - Anonyymi
Viivistä näkee että ei nyky nuorisolla ole kovin paksu nahka. Pikkusen ku joutuu epämukavuus alueelle, luovutetaan heti. Ei tuossa ohjelmassa mitään järkeä olekkaan, mutta toisen kerran jo mukana niin luulisi tietävän mihin lähtee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567815Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,625400Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515293Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41241Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko45996