Suomi pölhölän uutisia.

Mies ajoi huumepäissään nokkakolarin ja riisti hengen kahdelta – selvisi reilun vuoden ehdollisella
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kohta ne saa rahaa tuosta.

Äänestä
  • Perintöveroina. Lapsilta viedään rahat ja suomalaiset työttömät vie koko potin.

    Äänestä

Sama kuin ei mitään.

Äänestä

Tyypillinen kantis, ei yllätä

Äänestä

Jos ei hyvälihaksinen Irakilais nuorukainen, niin jopa olisi yllätys?

Äänestä
  • Taikka suomalainen kantis jonka vahingot kela korvaisi!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Taikka suomalainen kantis jonka vahingot kela korvaisi!

    What? Vakuutusyhtiötkään mitään ajantasaisesti vahingoja rahallisesti korvaa sulle korvaa, vaikka olet vuosikymmeniä vakuutusmaksuja maksanut. että saa nuo lobaalit sijoittajat rahansa.

    Äänestä

Ajelen nykyisin, vain sorateitä pitkin kylältäni, laitakaupungin Lidliin.

Äänestä

Jos olisi ollut Matu, olisi päässyt varoituksella, koska näitä loisiva pummeja ei saa syyttää mistään, luulisin, että on sisäministerin määräys.

Äänestä

Eipä posis mitään, mutta kun pääsee, kosto on armoton.

Äänestä

Kertoo vain sen, että uhrit eivät olleet Demla-tuomarin sukulaisia.
V*ttu tätä maata!

Äänestä
  • Älä huoli, Sastamalan. Kyröskosken jaYlöjärven porukat jo tunnustelleet.
    Kosto tulee.

    Äänestä

Kyllä ihmettelen, ettei kellään vielä ole mennyt yli hilseen tää touhu. Itse olen jo kohta vanhus. Mutta kolkytvuotta sitten, olisin vedellyt kyllä turpiin ,jokaista joka varpailleni olisi yrittänyt asteella. Kulttuurin suunnasta piittaamatta Siihen aikaan silloin sai turpiin tai antoi vain omilta. Onks tää nykyinen maansa puolustus, vain nykyään, tubettamista?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mies ajoi huumepäissään nokkakolarin ja riisti hengen kahdelta – selvisi reilun vuoden ehdollisella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu