Tuttava pariskunta

Anonyymi

Mitä tekisitte jos bongaatte parinvaihto sivuilta tuttava pariskunnan? Ilmoitatteko että morjesta vai onko parempi ettei harrastuksia sotketa normiarkeen?

11

1353

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Riippuu pariskunnasta 😅

    • Anonyymi

      Löysimme kolme vuotta sitten tutun parin sivustoilta ja nykyään vietämme paljon aikaa yhdessä muutenkin kuin seksuaalisesti vaikka lopulta sänkyyn päädytäänkin parinvaihto mielessä.
      Samassa sängyssä touhutaan.
      Kimppaseksi touhutaan muiden miesten kanssa.

    • Miksikäs ei voisi moikata, samalla asiallahan kuitenkin ollaan :)

    • Anonyymi

      Meille kävi joku aika sitten juuri noin, vastasimme nimi merkin alla ilmoitukseen sovimme tapaamisen huoltsikalle ja kahville. Parin saapuessa sovitusti paikalle yllätys suuri kun lasten koulu kaverin vanhemmat siinä edessämme. Aikuisten ottein aloimme kahvitella ja keskustella harrastuksesta. Olemme harrastaneet kimppa seksiä myös vaihtaneet puolisoa viikon lopuksi jo pitkään. Olemme ystävä perheitä ja lapsetkin tulevat toimeen keskenään.

      • Anonyymi

        Puolison vaihto viikonlopuksi on kiehtovaa olen itsekkin ollut juhlissa jossa arpomalla valittiin mies jonka mukaan lähdettiim.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Puolison vaihto viikonlopuksi on kiehtovaa olen itsekkin ollut juhlissa jossa arpomalla valittiin mies jonka mukaan lähdettiim.

        Eiks ollekin nautinnollista saada vierasta miestä..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eiks ollekin nautinnollista saada vierasta miestä..

        On kyllä.
        Vieras on niin kiihkeä rakastaja.


    • Anonyymi

      Ottaisin yhteyttä koska nyt tautien aikana luotan enemmän tuttuihin kuin vieraisiin terveyden suhteen.
      Minulla on yksi "rakastaja" mieheni kaveri joka sanoo että on vain kaksi naista joita on nainut paljaalla minä ja hänen vaimo.

      • Anonyymi

        Parit jotka aidosti hakee seksi seuraa kyllä pitävät terveydestään huolta ja paljaalla totta kai ei yhdyntä tunnu aidolta jos kumien kanssa touhutaan😋 Viikon loppuna tuttava parin mies oli kanssani kotona meillä ja mieheni parin naisen luona yötä. Aivan ihanaa seksiä koko yö aamu kuutern saakka🤗


    • Anonyymi

      Annat heidän vaan elää omaa elämäänsä ja sinä jatkat omaasi. Ei sen kummempaa.

      • Anonyymi

        Mieluusti en koskis tikullakaan


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      259
      9718
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      177
      5491
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      156
      5099
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      67
      4769
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      189
      2288
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2199
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      300
      1809
    8. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      90
      1517
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      21
      1431
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1103
    Aihe