Afgaanit rättikansaa...

aina on joku riepu heilumassa ukon yllä...
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Rättipäät eivät ole vielä keksineet tuolia eivätkä vaatteita kun kaikki aika menee taruolennon pokkuroinnissa ja valtimoiden katkomisessa. Syävätkin sormillaan. Ruoan jälkeen pieni pikapano lampaan kanssa ja sitten pienet tirsat päälle.

Äänestä
  • tismalleennäin ja vasurit tahtovat ne,nuo ihmisrauniot tänne ,ja heti,edes paskoa eivät osaa,ilman länsimaista apua,... heh,,,jenkit ja muu länsimaailma on opettanu ne siihen.ja jos ainoa ammatti on pakolainen ni lähtisin näiltä sijoiltani volvolle töihin,kuten esisäni tekivät jo ammoin.nykyisen ulkoministerimme kantsis ajatella julkilauseitaan .onneksi vaalit on tulossa.ja si isolla joukolla äänestämään ,,kotosuomen tulevaisuudesta ja ja sen päättäjistä.

    Äänestä

Afgaanit, ehkä upeimpia uroksia maailmassa. Tummia ja tulisia ja niin komeita!!

Äänestä
  • Ja osaavat näyttää naisille mistä kana kusee.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja osaavat näyttää naisille mistä kana kusee.

    Aika montaa suomikanaa ovat jo kusettaneet, mutta se on täysin hyväksyttävää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

aina on joku riepu heilumassa ukon yllä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu