Se tuo tullessaan peruuttamattoman muutoksen väestönkehitykseemme, talouteemme ja turvallisuuteemme sekä tulee aiheuttamaan katastrofin:
https://mvlehti.net/2020/10/12/allekirjoita-ja-sano-ei-eun-uudelle-mamupaketille-miljoonan-nimen-keraaminen-aloitettu-kaatamishankkeen-tueksi/
EU:n uusi matupaketti on luomassa tuhoisan siirtolaistulvan!
16
<50
Vastaukset
- Anonyymi
EU:n päättäjät pitävät ongelmana miten matut saadaan sujuvasti sisään ja levittyä ympäri Eurooppaa. Ei sitä että niitä ylipäätään pyrkii Eurooppaan. Äänestin muuten EU vaaleissa Hakkaraista.
- Anonyymi
Marrakeshin sopimus oli juuri GCM sopimus. Sen kävi kai Mykkanen allekirjoittamassa. Olikohan se joulukuussa 2019? Kiire tuntuu mamutuksella olevan. Itsekin luin sitä ja siinähän mainittiin muuten velvoitettavan näille omatoimitunkeiloille, yleensä h0ttent0tt1maista tai lähi-idästä tuleville antamaan sama sos.turva kuin omalle kantaväestölleen ja kohdella heitä kunnioittavasti.
https://en.wikipedia.org/wiki/Global_Compact_for_Migration
Eipä tunnu ihmeeltä, koska kirkko ja Helsingin kaupunki ovat jo laittaneet laittomasti maassa olijoihin rahaa terveydenhoitoon. Poliiseilla on varmasti tiedossa, missä majapaikat noille ovat. Osaan itse sanoa vaikka heti yhden paikan Helsingissä, tai niitä lienee ainakin kaksi keskustan tuntumassa ... tuttua aluetta minulle.- Anonyymi
Korjaus, lienee joulukuussa 2018 ollut Marokon kokous.
- Anonyymi
"antamaan sama sos.turva kuin omalle kantaväestölleen ja kohdella heitä kunnioittavasti. "
Ei mene ihan noin. Yritin työttömänä saada TE-keskuksesta AB kortin korotusta ABC:ksi. Ei onnistu tavalliselle työttömälle.
Pitäisi olla mamu jotta autokoulun ovet aukeaisivat! Mamut saavat siis perustulon, asunnon ja kaiken koulutuksen mukaanlukien C-kortti ihan vaan pyytämällä ja yhteiskunta maksaa.
Itse maksettuani yli 40v veroja en ole lähelläkään heidän etujensa tasoa. Sama päiväraha mutta heillä helposti satoja€/kk kämppä jonka maksut "hoidetaan". Itse asun omasa asunnossa ja maksan kaiken itse.
- Anonyymi
Kuka vielä on niin typerä tai epärehellinen, että kieltää EUvostoliiton tuhoisuuden eurooppalaiselle sivilisaatiolle!?
Ja sen, että Brysselin eliitti pyrkii tietoisesti tuhoamaan Euroopan maat kansat, kulttuurit ja kristinuskon!?
Kuten kulttuurimarxistit ja paneurooppalaiset ovat julistaneet.- Anonyymi
Tiedotan.
Jo 25 vuotta sitten eräs EU- virasto ihan laskelmoi, että Suomeen mahtuu peräti 62 miljoonaa asukasta!?
Ja jo silloin tiedettiin, että suomalaisten lisääntyminen loppuu. Eikä tulijoita ole muista valkoisista maista paljoakaan. Joten...
Ps. Ruotsin vastaava lukema oli 81 miljoonaa! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiedotan.
Jo 25 vuotta sitten eräs EU- virasto ihan laskelmoi, että Suomeen mahtuu peräti 62 miljoonaa asukasta!?
Ja jo silloin tiedettiin, että suomalaisten lisääntyminen loppuu. Eikä tulijoita ole muista valkoisista maista paljoakaan. Joten...
Ps. Ruotsin vastaava lukema oli 81 miljoonaa!Ruotsissa ollaan jo huomattu liiallsien maahanmuuton ongelmat mutta ovat siellä heränneet liian myöhään.
- Anonyymi
Onko tietoa, keillä noista päättäjistä on omia biologisia lapsia?
Onko Junckerilla ja muilla?- Anonyymi
Merkelillä ja Macronilla ei ainakaan ole lapsia. Juncker on juoppo ja välittää vain viinistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Merkelillä ja Macronilla ei ainakaan ole lapsia. Juncker on juoppo ja välittää vain viinistä.
noniin.
Ihmiset joilla elämän tarkoitus on vallanhimossa ja motiivissa päästä historian kirjoihin, voivat päättää tavallisen ihmisen tavoitteita vastaan.
Kaikki länsimainen kulttuuri ja elämäntapa annetaan mennä likakaivoon eri ismien huuhtelemana!
https://www.saveurope.eu/
Save Europe! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
noniin.
Ihmiset joilla elämän tarkoitus on vallanhimossa ja motiivissa päästä historian kirjoihin, voivat päättää tavallisen ihmisen tavoitteita vastaan.
Kaikki länsimainen kulttuuri ja elämäntapa annetaan mennä likakaivoon eri ismien huuhtelemana!
https://www.saveurope.eu/
Save Europe!Yllättävän vähän allekirjoituksia vaikka .eu
- Anonyymi
Täysin käsittämätöntä. Meillä on jo tarpeeksi esimerkkiä siitä, etteivät nämä sopeudu vaan yrittävät muuttaa elinympäristönsä samalaiseksi kuin lähtömaassa. Eurooppa tuhotaan maahanmuutolla kehitysmaista. Elääkö eliitti jollain turvatulla alueella, ainoa keino on murtaa heidän turvallisuudentunteensa.
- Anonyymi
Ei tule mitään katastrofia, se on jo.
- Anonyymi
Kannattaa aloittaa jo ensi vuoden kuntavaaleista. Kaikki kynnelle kykenevät äänestämään.
En koskaan jättäisi äänestämättä. Jos jättää, niin antaa tavallaan oman äänensä muille, koska muiden äänien painoarvo nousee kun jättää äänestämättä.- Anonyymi
Vasemmistohallitus ottaa lisää lainaa jotta maahanmuuttajat voivat tulla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vasemmistohallitus ottaa lisää lainaa jotta maahanmuuttajat voivat tulla.
Rajat kiinni ja vieraat tunkeilijat ulos maastamme!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4648350Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195740Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2424679Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli414545Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s624062Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603900SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1613680- 901647
- 831042
- 41799
