Puhuttiin demokratiasta vaikka sitä ei ole
Seuraava suuri sota on poliiseja ja ylivaltaa vastaan
6
89
Vastaukset
- Anonyymi
Erehdyt!
Kyllä seuraavat sodat ovat mamutuseliittejä ja niiden lakeijoita vastaan, kun valkoiset kansat nousevat kapinaan. Kyse on viimeisestä yrityksestä puolustaa omaa maata, kansaa, kulttuuria ja uskoa täydelliseltä häviämiseltä.
Ruotsi muuttuu mamuenemmistöiseksi 25 vuoden ja muslimienemmistöiseksi 30 vuoden päästä pätevän laskelman mukaan. Ensimmäisenä Euroopan maana. Suomen svekoeliitti haluaa maamme seuraavan sen malliman esimerkkiä mahdollisimman nopeasti.- Anonyymi
Siirtyminen autokratiasta demokratian kautta islamistiseen tasavaltaan ei ole helppo. Siinä on naapurilla pitkä tie edessä.
Suomessa sen sijaan siirtyminen islamistiseen tasavaltaan tulee tapahtumaan nopeammin. Meillä on pitkät perinteet alistumisesta ja orjan asemassa elämisestä. Tänä päivänäkin tähän maahan synnytään tietyissä suvuissa orjiksi. Sosialistien ihannoima 'sosiaalinen nouseminen' käytännössä torpataan salaisen poliisin toimesta näihin sukuihin syntyneiden osalta. Saavat yrittää, mutta matto vedetään alta heti, kun näyttää edes vähän menestymisen merkkejä.
Kriittinen piste ensimmäiselle vallankumoukselle on jossain 8-9% vähemmistössä. Historia on osoittanut, että vallankumouksia tulee useita - 500 vuoden sekaannusaika. - Anonyymi
Vallankumousta seuraavana sekaannusaikana anarkistisella liikkeellä on ollut hetkellisesti hallinto. Suomen ja Ruotsin osalta se voi olla jopa sata vuotta. Lopulta käy niin kuin aina on käynyt, voittava hallintomuoto teloittaa kaikki anarkistit.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vallankumousta seuraavana sekaannusaikana anarkistisella liikkeellä on ollut hetkellisesti hallinto. Suomen ja Ruotsin osalta se voi olla jopa sata vuotta. Lopulta käy niin kuin aina on käynyt, voittava hallintomuoto teloittaa kaikki anarkistit.
Erehdyt!
Jos länsimainen konservatiivinen kristitty hallinto voittaa, niin ketään ei tapeta.
Ei edes anarkisteja, antifoja ja muita äärivasureita.
Mutta niin tapahtuu varmasti, jos islamisaatio voittaa ja islamistit nousevat valtaan!
- Anonyymi
Toivottavasti pian alkaa sota sosiopaatteja ja psykopaatteja vastaan...
- Anonyymi
Ei ole demokratiaa ei.
Suomea pitää hallussaan varjohallitus!
Ja sillä ei ole väliä mikä puolueteatterin marionettipuolue milloinkin on johdossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302229- 371629
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510