Toivottavasti saadaan kuria törkykirjoittelijoille:
https://yle.fi/uutiset/3-11596014
Koskee myös persuja, joista on jo ennakkotapuksia.
https://yle.fi/uutiset/3-11596014
Koskee myös persuja, joista on jo ennakkotapuksia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eiköhän otsikko kerro kaiken oleellisen. "Vainoustapaus ?"
Haha. Juha Molarinkin tapauksessa oli kysymys enemmän siitä että Jessikka Aro vainosi Juha Molaria, mutta kierona ihmisenä nosti syytteen ensiksi ja yritti kääntää asian näin päin.
Jessikka Aro on itse töissä jollekkin Amerikan mafialle (josta hän kerskuu avoimesti kirjassaan) ja epäilempä että EU:n korkein oikeus ei sitä katso oikein hyvällä.
Jopas mielikuvitus lentää!
Se on vain politiikkaa, mutta on mahdollista koronalta säästyneen pelastua Jeesukselta. Mitä sitte.
EU:n korkein oikeus on tuominnut että Facebook rikkoo datankeruullaan ja vakoilullaan ihmisoikeuksia sekä EU:n uutta datasuojadirektiiviä (GDPR). Maan virallinen johto ei todellakaan saisi käyttää Facebookia. Suomen hallitus käyttää edelleen Facebookia ja tämä on mielestäni valtava epäluottamustekijä josta pitäisi tehdä välikysymys.
Eiväthän EU ja Facebook kuulu tähän:
Persut tietysti puolustavat Venäjän asialla olevaa Backmania. Yllättyikö kukaan?