missä hoitolaitoksissa, kotonako vaiko sairaaloissa vanhuksia on viime aikoina kuollut COVID-19. Jos joku tietää, niin kertokaa.
THL ei ole ilmoittanut
Anonyymi
6
134
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä sinä sillä tiedolla teet? Vanhukset kuolevat kuitenkin kukin ajallaan.
- Anonyymi
Oho......Jotain siis salataan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oho......Jotain siis salataan?
Se on salaisuus, että vanhus kuolee. Hysss! Hyyyssssss!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on salaisuus, että vanhus kuolee. Hysss! Hyyyssssss!
Eikä vanhukset saa kuolla ikinä mihinkään!
- Anonyymi
Tilkka esperi caressa Helsingissä kuollut kolme vanhusta.
- Anonyymi
Mihin moniisairas vanhus saisi kuolla, ilman että siitä pitäisi julkisesti tehdä selkoa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit435339Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4144630Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483849KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1723226Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142536Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212302Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182128Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512032- 1251960
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241479