onko tietoa onko tämä vielä työpaikka jonka voisi rinnastaa helvettiin? vieläkö lyhyenläntä omistaja huutaa pääpunaisena? vieläkö siellä on riski menettää mielenterveys? kuulin että on uusi toimitusjohtaja, niin onko asiat muuttuneet parempaan päi?
hitsaustyö aho
Anonyymi
4
1506
Vastaukset
- Anonyymi
Uus halli samat ihmisoikeusrikkomukset.
- Anonyymi
Ei ole muuttunut asiat... Eli voi rinnastaa helvettiin.
- Anonyymi
Terminaattorilla siellä voisi asiat olla paremmin.
Pomon molotukset tukkeutuisivat äkkiä suurlujuusteräksen 800 tonnin paineen rusentaessa kaljatölkkiä millikuution kokoiseksi kikkareeksi.
Siinä saattaisivat työehdot parantua vauhdilla. - Anonyymi
Edelleen. Pienen miehen syndrooma. Miksikä se helvetti muuttuisi.
Mielenterveys koheni kun lähti sieltä.
Pitäisi kyllä joku ilmoitus tuosta tehdä. Jotkut tyytyvät vain eivätkä uskalla lähteä ja kestävät sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541718- 171653
- 821403
- 1741386
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3071337- 201288
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98985Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61958Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33933- 349854