Etenkin Ranskassa on ollut satoja kirkkojen häpäisyjä sekä kaikenlaista ilkivaltaa, johon syyllistyvät tyypillisesti muslimit ja äärivasemmistolaiset. Tässä yksi uuno kuvattu itse teossa keskellä päivää.
https://twitter.com/CrimeLdn/status/1317842564515549186
https://twitter.com/CrimeLdn/status/1317842564515549186
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jos videolla olisi valkoinen kristitty tuhoamassa moskeijaa niin suomenkin mediaa kiinnostaisi.
Tuota se saatana penikoillaan teettää. Raamatun ilmestyskirjassa paljastettu peto on kirjaimellisesti allah. Se Johanneksen ilmestyksessä näkemä pedonmerkki on allahin merkki, eikä mikään 666, niinkuin virheellisesti on luultu.
Noita kristittyjä kirkonpolttajia löytyy kyllä suomestakin. Aina kristityt saatanan penikat zipon kanssa vandaloimassa ja potkimassa hautakiviä nurin.
Juuh!
”+Anti-Semitic+acts+increased+in+France+last+year+[2019]by+27%,+and+anti-Christian+acts+remained+stable,+but+were+the+highest+of+all”
Eli+Raskassa+juutalaisiin+ja+etenkin+kristittyihin+kohdistuneet+viharikokset+lisääntyy+vuosi+vuodelta.+Samalla+kun+kaikki+maailman+suvakkimediat+vollottaa+ja+valehtelee+vaan+että+kuinka+rasismi+muslimimussukoita+kohtaan+on+maailman+suurin+ja+pahin+ongelma!+:)
Vaikka+se+sit+taas+ei+o+lisääntyny+Ranskassa+juuri+ollenkaan.+Ja+on+noihin+kahteen+mainittuun+verrattuna+alle+10+%+määrällisesti.