Onko muita yhtiöitä kuin citibank, joista mahdollisuus saada yli 10000euroa ilman takaajia?
Onko muitakin kuin citibank
toope
66246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nooa Säästöpankista voi saada Pohjolan takausvakuutuksen, joka kohtuun hintainen ja pitää koron suht matalana.
Saattaa olla aivan tyhmä kysymys mutta kysytään silti, voinko avata tilin Nooaan vaikka sen konttoria ei täältä Oulusta löydykään? Eikös ne pankki-asiat kuten kulutusluoton hakemisen voi kuitenki hoitaa verkkopankin kautta? Kiinnostaa erittäin paljon tuo kulutusluotto johon voi saada Pohjolan takausvakuutuksen.
Esim. Nordean Joustoluottoa voi saada jopa 17000€.
Minulle tuli tarjouskirje Citibankista.Tarjosivat jopa 20.000 € lainaa ilman vakuutta vaikka en tarvitse eikä minulla ole ollut tuloja melkein vuoteen.
Lähetin tarjouskirjeen takaisin ja kiitin kohteliaasti.Sen pituinen se.
KYLLÄHÄN NIITÄ MAINOKSIA LÄHETELLÄÄN VÄHÄN SIELTÄ SUN TÄÄLTÄ.MUTTA JOS OLISIT LAINAA HAKENUT JA TARVITTAVAT LIITTEET TOIMITTANUT NIIN TYSSÄNNYT OLIS EI LUOTONANTAJAT TYHMIÄ OLE ETTÄ ILMAN TULOJA LAINAA ANTAISIVAT.
Minä en saanut centtiäkään lainaa... Tulot 41te/v.. ei luottotiedoissa häiriötä.. Kysyin, että miksi? Ei voida vastata!! Aika eerikoista.