virian osake

mitä virian osakkeesta nykyään saa
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Virallisesti 17e mutta huutokaupoissa nousee jopa 25 euroon.

Äänestä
  • korjaan siisr puhelin osake

    Äänestä

virian puhelin osake yli2000e

Äänestä

Osake on jaettu sadalla eli yhden osakkeen virallinen kurssi tällä hetkellä 17e luokkaa eli 1700e per 100 osaketta ja huutokaupoissa 100 osakkeen erät nousseet 2500 euroon jopa-

Äänestä

Hullut meni myymään parilla tonnilla. Sen jälkeen on tullut tonnin verran osinkoa ja tulee edelleen.
Ei nuo ostajat niitä huvikseen osta, vaan tienatakseen.
En myy vieläkään.

Äänestä

siis yks osake on sata osaketta ja 1700e sit vuodes osinkoja hyvä kun 100e vuodes

Äänestä
  • juu jos sitäkään enään

    Äänestä

Höpö Höpö! Jos nopeasti haluaa rahat, niin 12€/osake tarjoaa jobbarit, tyyliin rahat tilille ja kattellaan paperit sitten kuntoon. Nykyarvo on n. 17€/osake, mutta silloin ei saa olla myyjällä kiire!

Mitä tulee huutokauppahintaan, niin huutokaupasta koituu yleensä kuluja esimerkiksi huutokaupat.com ottaa oman osuuden, ja vaikka siellä nousee usein korkeallekkin, niin myyjä vastaa kuluista ja käteen ei jää sen enempää!

Mikäli joku haluaa tuon 12€/osake, niin vaikka tänne jotain yhteystietoja, niin olen kiinostunut ostamaan!

Äänestä

Sitä 1200 euroa tarjotaan 100 kappaleen erästä, 130 euroa maksoivat osinkoa 36 euroa vie pankki tilinhoito a ,ja verottaja vie osansa, ettei siitä osingosta paljon jää, Mutta sitä maakunnan tappiota ei osaa kukaan laskea, kun kaupunkien päättäjät ja lehtitalo mainostivat, ja saivat koko maakunnan kuin Hurstin leipäjonoon myymään osakkeensa Elisalle. Koittakaa maaseudun ihmiset kysyä sitä 1000 nopiaa valokuitukaapelia tontille, kun kuparikaapelitkin viedään ,tilalle saa 1-30 4 g nopeuksia. . Joo ,joo 5 g tulee mutta koska seinäjoen kaupungin ulkopuolelle. Voi perkeleen tyhmä maakunta kun Anvian myitte. Hetken se kusikin pultussa lämmittää.

Äänestä
  • Siinähän se on keikkunut 1600 euron paikkeilla 100 uutta osaketta.Ennenhän se oli vain yksi.
    Hyvin on osinkoskin tippunut mutta ihme on jos ei nyt tipahda puoleen.Itse myin 2015 vuonna 2300 eurolla pankin kautta pois.
    Tää Elisa on ihan paska ryöstöfirma.
    Pahempi kuin Anvia.

    Äänestä

elisaha sen ryösti laillisin keinoin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mitä virian osakkeesta nykyään saa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu