Tähdentuikexx Susususse

Anonyymi

Johan sielä vanhan kunnon jp voittajabotit taas pyörii asema 33 myöten.. 2 mrd budjetilla saa mitkä tahot vaan hiljaiseksi?

3

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ovatko siirtäneet ne nyt vanhasta kannasta? Chattiporukan nimilistakin poistettiin juuri sopivasti ettei näe ketkä on paikalla pelaamassa.

      • Anonyymi

        Kyllähän sieltä löytyy koko bottivarasto, jossa on aina n 300 nikkiä varastossa. Pitää vaan klikata monta kertaa, jotta ne löytyy. Ensin chat, joka EI ole käytössä.. sitten pelaajat.. ja voila.. aina samat nikit mykkinä taustalla. Kysyin, miksi aina noi taustalla ja pelaajina max n 40 pelaajaa.. aikamoista skeidaa assarit selittää..

        Laittakaa tutkintapyyntöjö eu hun asti..

        Monopoli saa k u se ttaa 2 mrdn edestä, jos ja kun ns valvovat tahot mykiksi ostettu?


    • Anonyymi

      binkossa on voittajina aina jotain arlahia,balevia, mustafaa ja fatimaa. Ihan ihmeelliseksi mennyt, matujako ne sieltä valitsee voittajiksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      87
      3472
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1564
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1352
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      26
      1216
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      47
      866
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      852
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      33
      802
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      790
    9. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      764
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      737
    Aihe