Trumpin kannattajien äo on keskimäärin 50

ja Bidenin 150. Kaikki on siis tasapainossa.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Miten Bidén lannattajat voisivat olla älykkäitä? Niiden kaupungilla riehuminen ja terrori näyttää aivan eläinten vallankumoukselta.

Äänestä

Näin se menee. Siksi edes Trumpin kannattajat eivät ymmärrä, kuinka yössä Donald vaeltaa.....

Äänestä

Suvaitsevaiston olisi nyt korkea aika asennoitua Trumpin jättimäiseen vaalivoittoon. Biden yrittää himmailla loppukisan ja on käytännössä valmistautunut todella ansaitsemiinsa eläkepäiviin. Pitkä työrupeama on Joella takana. Miksi Obama on vain muutaman kerran ylittänyt julkisuuskynnyksen suvakkimediassa. Hillary ja Bill ovat kovin hiljaa hekin. Nancy Pelosi ei myöskään ala riehumaan pian tappionsa tunnustavan Bidenin puolesta. Ei siellä kukaan ala selvää asiaa kiistämään. Ainoa öyhöttäjä on suomisuvakki ja suvakistinen valemedia.

Äänestä
  • Ei olisi ensimmäinen Bidee, kun vaaleissa hävisi. Eikös Suomenkin presidentinvaaleissa ollut joku Bidee?

    Äänestä

Ylläpidon mielestä Trumpin kannattajien äo:ta saa pilkata ja kun laittaa vastaavaa Bidenin äänestäjistä niin ei.

Äänestä

Tatu Vanhasen tutkimusten mukaan arabeilla ja mustilla pienempi äo kuin valkoihoisilla.

Siksi Bidenin kannattajien äo on pienempi kuin Trumpin kannattajien. Lukua eo tiedä, mutta pienempi.

Äänestä

No sehän on sama kuin aloittajan vanhemmilla.

Äänestä

Onhan tuo jännittävää seurata amerikkaisten presidentin vaaleja, Donald tehnyt hauskaa, viihdemies kun muutenkin on, hupia koko maapallolle show:n vaaleista.

Yliopistojen professoreiden keskimääräinen älykkyys MENSA-asteikolla on noin viisi (5) numeerisella asteikolla.

Äänestä

Joukossa tyhmyys tiivistyy eli silloin kun laitetaan monta viisasta päätä yhteen, lopullinen ryhmän älykkyys lasketaan vähentämällä toinen toisen älykkyysnumeroista miinuslaskun avulla toisen älykkyys, voi tulla myös negatiivista älykkyyttä ryhmissä.

Varsinkin eduskuntaryhmissä.

Äänestä

Tumppi on tyhmin pressa mitä jenkeissä on koskaan ollut.
Kertoo hyvin kansastakin samalla, ydinohjuksien laukaisusalkku on hullulla käytössään.

Äänestä

Biden on kokskeintaan 40 - koska meni sanomaan että öljyteollisuus ajetaan alas.
Tuo lause varmisti hänen tappionsa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ja Bidenin 150. Kaikki on siis tasapainossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu