Tämä on sietämätöntä.Vaarini laskettelee kylmän rauhallisesti pitkä,paksuja pieruja tässä pienessä yksiössä.
VAARINI PIEREE!
Pyykkipoika
4238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
lämmityskustannuksesi ovat taatusti tavallista alemmat. Kukat kasvavat hyvin. Eikä paljoo haittaa vaikka itse päästelisit posket märkinä railakkaita säveliä.
Tuohon täytyy suhtautua vain oikein! Ajattele että ilm ei saatu ulkona. Ajattele että se helpottaa vaarisi oloa. Ja mieti miten voisit hyödyntää sen tuoksun j aäänen? kas siinä sinulle pohdintaa.
että sulla on se vaari joka pieree..
Mä en ole tavannu vaareja ikinä ku ovat kupsahtaneet ennen mun syntymää kummatki ja minnuu ei haittas vaik ne siinä vieres rupsauttelis kilpaa.. ;/
mutta ukki on mukava vaikka te höpisee