Monilla tuntuu olevan

Kusiset housit jalassa kun asioita titkitaan. Tarkemmin tämä on hyvä.
Haju kantautuu kauas.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tapaukset tutkitaan

Äänestä
  • Näitä riittää joka nurkalla

    Äänestä

Vastaamo on kuolinisku kokoomuslaiselle holtittomalle terveydenhuollon yksityistämiselle ja yhtä holtittomalle digitalisaatiolle.
Aika paljon yksityiset toimijat ovat saaneet perusteetonta kilpailuetua yksin jo tietojärjestelmäkuluissa.

Suo on siis siellä ja anarkososialismin vetelä on vastassa hallituksessa.
Hyvin ei käy kansan, jos se ei tulevissa vaaleissa äänestä terveen järjen puolueita, lähinnä siis persuja.

Äänestä
  • Oven takana kuuntelevat korvat höröllään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kusiset housit jalassa kun asioita titkitaan. Tarkemmin tämä on hyvä.
Haju kantautuu kauas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu