https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/4779d1cd-1cfc-4bd2-b69d-3dd602b9a788
Ranks laittaakohta entistä kovemmin aavikkouskonnon edustajat kuriin.
Onko jo näytetty juhlivia muslimeita polttamassa ranskan lippuja?
Ranks laittaakohta entistä kovemmin aavikkouskonnon edustajat kuriin.
Onko jo näytetty juhlivia muslimeita polttamassa ranskan lippuja?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Toivottavasti laittavat ja rupeavat heittelemään vaikka Turkkiin tai kotimaihinsa.
Väkivaltainen ja suvaitsematon Islam ja varjoyhteiskunnat eivät kuulu länsimaisiin yhteiskuntiin. Näillä elintasosiirtolaisilla, rikollisilla ja sotilaskarkureilla länsimaat eivät teen mitään. Kuluttavat vain yhteiskunnan resursseja ja aina vaatimassa lisää.
Heillä on omat kotimaansa joten menköön takaisin niihin koska heidän on vaikea sopeutua kristittyihin maihin eivätkä tykkää kristinuskosta.
Yksi jopa menetti pääkultansa. On ne näppäriä veitsiensä kanssa.
Paljonko noita on jo Suomessa paperittomien joukossa??
Ilmeisesti kirkon työntekijänainen.
Kaikki uskonnot ovat pahasta!
Pahinta nämä täysin sivistymättömät joille uskonto on totisinta totta , joille muutaman sadan ellei tuhannen vuoden päivitykset ovat jääneet tekemättä.
Aivopesua ja tuomioita toisin ajatteleville jos pilakuva aiheuttaa tuollaista , mitään hyvää siinä ei voi olla , tuota ei suvaitse kukaan .
Kyllä suvaitsee! Monien Ihmisten mielestä pitää saada noudattaa omaksumaansa kulttuuria. Se on näet rikkautta.
Vain hulluy pitävät negatiivisia asioita rikkautena.
Vahva ei anna pilkata aatettaan tai uskontoaan. Hyvä että laittavat vastaan rajakeille.