Turkki myös taistelee Trumpin rinnallla lännen satanistista elittiä vastaan. Valkohatuissa ovat Trumpin hallinto, Venäjä, Kiina, Puola, Unkari ja Turkki. Mahdollisesti tähän liittyy myös Pohjois-Korea.
Valkohattujen johtaman maan tunnistaa siitä, yksi johto ottaa haltuun median, oikeuslaitoksen, tieteen ja parlamentin sekä laittaa työläiset kuriin ja seksuaalivähemmistöt menettävät väärät oikeutensa.
Kaikkia yhdistää halua pelastaa ihmiskunta valedemokratialta, mielivallalta, orjuutukselta ja vapauttaa lapset luolista
Alla ote Turkin cabalin kukistamisesta mistä raportoi HS:
Turkkilainen toimittaja Ender İmrek joutui kesäkuussa oikeuden eteen sen jälkeen, kun hän oli arvostellut Erdoğanin vaimon Eminen käyttämää 50 000 dollarin arvoista käsilaukkua. Syyte nostettiin sillä perusteella, että İmrek ei ollut liittänyt presidentin puolisoon miellyttäviä määreitä. Laukku oli ranskalainen Hérmes. Toisessa käsittelyssä lokakuussa syyttäjä vaati rangaistusta määrittelemättä lainkaan, mistä rikoksesta mahtoi olla kyse.
Erdogan liittynyt valkohattuihin
Anonyymi
1
58
Vastaukset
- Anonyymi
Puola ja unkari on lahjottu suomen ja muiden varakkaiden EU maiden toimesta olemaan hiljaa. Puola on EU n suurin nettosaaja.
Jo ennen koronapakettia puolassa kevennettiin veroja sekä alettiin maksaa ensimmäisestä lapsesta koko unionin suurinta lapsilisää, 125€/kk. Puolassa on avoimesti mainostettu että se tehdään EU n piikkiin ja EU rahalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944233Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293213No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10949
- 136936
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11770