Näin sen kuuluukin mennä. Trumpin äänet lasketaan nopeasti, ja mies rynnistyää äkkiä 270 voittorajan ylitse.
Juuri nyt lukemat ovat 19 - 0 Trumpin hyväksi, Bidenillä ei ole mitään.
Juuri nyt lukemat ovat 19 - 0 Trumpin hyväksi, Bidenillä ei ole mitään.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pakkoko tehdä näistä päivityksistä uusia aloituksia. Pitäkää kaikki edes yhdessä aiheessa.
Tusmkin täällä kello 03:00 aikaan alkaa serverit kaatumaan, jos tulee tunnissa vaikka puolenkymmentäkin uutta aloitusta.
Ei ole sellaista yhtä ja sekeää ketjua vielä auennut, siksi näitä varmaan tulee yön mittaan lisääkin, uusia avauksia.
Aika yllättävästi Hesarin vaaliseurannassa, olen selkästi haistavinani että juontajat Tuomas Peltomäki ja Juho-Pekka Pekonen ovat molemmat kallellaan Trumpin suuntaan.
Taustalla pyöritetään moneen kertaan videota, jossa Trump saa kertoa että epäilee postiäänestyksen rehellisyyttä ja luoitettavuutta.
Onko tämä nyt niin, että loppujen lopuksi myös Hesari haistaa sen, että Trump tulee peittoamaan nämä vaalit, ja varsin selkeästi?