Vai rikollinen, joka jakaa Suomalaisten verorahoja terroristeille ja ihmissalakuljettajille?
Mielipiteitä?
Mielipiteitä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ohisalo haluaa murtaa migrin aseman ja laillisuuden. Hän hyökkäsi törkeästi migrin työntekijöitä vastaan kun valekuolleen irakilaisen kuolemasta tuli EIT.stä tuomio. Migrin päällikkö kuittasi tästä rivien välistä Oharille, kun tieto poliisin tutkimuksista valekuolemasta vuoti mediaan. Ohari kosti migrille valitsemalla sen johtajaksi vihreän vokkijohtajan, jonka toimenkuvaan kuului nigerialaiset h...rat. Nyt Oharia somessa arvostellut perheenisä on vangittuna. Huomaa, että puukottaja vapautettiin ja hän puukotti sen jälkeen miehen kuoliaaksi Vallilassa. Kirjoittelu katsotaan vaarallisemmaksi kuin väkivalta miehiä kohtaan.
Ei oo tervestä enään toin höpinät ja liikeilä ja käsien nykinälä vielä tehostaa puhettaan
Ohisalo rikkoo oikeusvaltio- peraatetta vastaan, kun pyrkii estämään laittomasti maassa olevien matujen palautukset kotimaihinsa.
Kuvaa hyvin maamme tilaa, että media ja asiantuntijat ovat täysin hiljaa tuosta laillisuuden tahallisesta rikkomisesta!
Jos suomen turvapaikan hakijoita kohdeltaisiin samalla lailla- kuin suomen vanhuksia, elikkä silloin meillä ei olisi tätä ongelmaa, kun meillä e i olisi ainutakaan turvapaikan hakijaa ///ikuisella lomalla ?