TV lähetyksen toimittajat suorassa lähetyksessä.
https://twitter.com/i/status/1324068628128555009
Vaalivilppi yllätti jopa
Anonyymi
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
tämä on syy, miksi face, google ja tieto pitää heittää Suomesta helvettiin
ja ÄKKIÄ - Anonyymi
Noi isot jenkkifirmat tienaa Koronan aikana satoja miljardeja totta kai ne haluu et Koronasta ei saa puhua estetään kaikki ja toinen pelko niillä oli et Trump olisi pilkkonu ne monopoli asemien takia siksi ne sitä vihas.
- Anonyymi
Nyt kävi kämmi.
- Anonyymi
Suuret amerikkalaisfirmat yrittävät saada Trumpin johtoon. Kuvottavaa näin euroopasta katsoen.
- Anonyymi
Taitaa aiheuttaa toimenpiteitä tuollainen skenaario vaaleissa.
Vaaleja jos peukaloidaan näinkin räikeästi, niin on kyllä ihme, ellei asiaan puututa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1137792
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1275339Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p303576Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1223563Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352594Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376