Vai miten muuten tulkita, koska persut toimii Suomi vastaisessa unionin ryhmässä. Eikö tosiaan persut voisi ajaa Suomen etua Kremlin sijaan?
Persut Putinin syliin?
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vasut ajaneet suomea 1917 venäjään, nyt pelkää potaskaa.
Tää on se botti jonka avulla Biden voitti vaalit. Ne jatkoi tätä venäjän vastaisuuden hokemista neljä vuotta.
Ei voi. Syynä se, että kun pitää persuilla niin pitää. Persuja vetää puoleensa kaikki kansankiihottajat, jotka pyrkivät saamaan ihmiset toistensa kimppuun. Usein nämä kiihottajat ovat ruumiiltaan heiveröisiä/ rampoja/ omituisia..... hitler, göbbels, strump, stalin, halla-aho, putin, jonsson, amin, pol-pot, jne.
Suomi on persuille kauhistus. Suomalaisuus ja suomalaisten suuri enemmistö ovat aate jota ne pelkää. Toinen suuri pelko ovat muualta maahamme pyrkivät. Lähinnä siksi, että persut pelkäävät sen tulijan syövän sen vastikkeettoman sosiaalikupin tyhjäksi ennen heitä.
Unohtui levin ja isäaurinkoinen, siperia opettaa/tapattaa.
Myös suomessa voi tukea suoraan Putinia, äänestämällä persuja.
Ja vaikka ei äänestäiskään niin me tullaan silti murskaamaan teidät. haha