Biden on voittanut

Biden on julistettu lehdistön voittajaksi
, mutta hallinto on julistanut Biden hävinneen. Nyt tämä menee oikeuden ratkaistavaksi, kummalla on todisteita tulosten julkaisemisesta.
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

En usko vasta kun näen Bidenin kättelevät Putinia 5g kokauksessa.

Äänestä
  • Niin se Demokraatti lehdistö joka auttoi Bidenia vaalivilpissä

    Äänestä

Korkeinoikeus seuraa mediaa, ei presidenttiä

Äänestä

Presidentin virkaanastujaiset järjestetään Washingtonissa, jos järjestetään ja kuka pakottaa järjestämään.

Äänestä

Ja mikähän hallinto on trumpin voiton julkistanut?
Vain tramppi itse!

Äänestä

Yhdysvalloissa on nyt kaksi presidenttiä hahaha... kumpi luovuttaa ilman taistelua vai onko kansalla oma presidentti?

Äänestä
  • Yhdysvalloilla on yksi presidentti kerrallaan, trumppi saa löhöillä valkoisessa talossa 20.1.2021 asti, jolloin bidenistä tulee pressa.

    Tarvittaessa salaisen palvelun agentit heittävät trumpetin niskaperseotteella ulos valkoisesta talosta.

    Äänestä

Trump on julistanut itsensä voittajaksi jo kahteen otteeseen! Ensimmäisen kerran jo heti vaalien jälkeen...!

Äänestä

Trumpilla on todisteita vaalivilpistä yhtä vähän kuin persuilla maahanmuuttajien rikollisuudesta.

Äänestä

Onko armeija suojaamassa valkoista taloa?

Äänestä

Kenraali Mark Milley ei ole vielä julistanut Bideniä Yhdysvaltain armeijan ylipäälliköksi

Äänestä
  • Tuleeko potkut vai eroaako.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tuleeko potkut vai eroaako.

    Pyh, Kenraalit menee leikkimään Nukeilla. Lähettäisi yhden ruotsiin, ihan omalla kielellään BÖG!

    Äänestä

. Ja vanhemmille tiedoksi: auto ei ihan pienestä hajoa.

Äänestä

Lehdistön ihanne vanhus on Biden

Äänestä

Trum nikottelee ja kiukuttelee vähän aikaa vielä, mutta alkaa sitten suunnittelemaan henkilökohtaista varajonekeruuta. Nimeää kaikki ystävänsä ja sukulaisensa hyvä palkkasiin töihin. Antaa potkut kaikille joita epäilee pettäneensä hänet. Sotkee valkoisen talon hommat niin hyvin kuin pystyy sekä valkoisen talon, että siellä joutuu tekeen remontin ensimmäiseksi. Soittelee vationpäämiehille ja haukkuu heidät. Saa kaikki sotajalle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Biden on julistettu lehdistön voittajaksi
, mutta hallinto on julistanut Biden hävinneen. Nyt tämä menee oikeuden ratkaistavaksi, kummalla on todisteita tulosten julkaisemisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu