Suurin osa USA:n kansasta äänesti Trumpia. Se tullaan osoittamaan korvamerkittyjen äänestyslappujen avulla.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000007606970.html
Täytyy olla melkoiset hermot, että ei romahda tuollaisen, päivästä toiseen jatkuvan julkisen herjaamisen alle. Kun tietää kansan todellisen tuen, niin se auttaa kestämään.
Tämäkin roskaväki tulee pettymään
Anonyymi
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Suomalainen vasuri pettyy pahasti kun tammikuussa valta vaihtuu.
- Anonyymi
Suurin osa amerikkalaisita äänesti Clintonia neljä vuotta sitten, kuten Bidenia nyt eli Trump oli itse asiassa laiton presidentti.
Aivoton valkoroska, joka asuu junttiloissa ja uskoo jumaliin ja salaliittoteorioihin teki King of white trashista pressan neljä vuotta sitten, vaikka Hillary sai yli 3 miljoonaa ääntä enemmän.
Onneksi demokratia voitti tällä kertaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708