Kohta olutta

Hain 24 packin olutta ja pizzaa.
892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Lasol tarjous 10€/6 litraa.Nyt on onnenpäivä.

Äänestä

Olutta kitattu koko päivä.

Äänestä
  • Proottthhh

    Äänestä

Ööliä siemaillaan ja kebabbia syödään. Rööki käryää ja balalaikka soi.

Äänestä

Ei ostaiskaan olutta ja pitzzaa vaan maistelis omatekosta valkoviiniä ja paistas pannulla joko muikkua tai silakkaa.

Äänestä

On muuten krapula koska join 23 kaljaa.

Äänestä
  • Aikas pienestä määrästä tulee krapula jos päivän mittaan hörppii 24packin.

    Äänestä

Mä join jo kaksi pulloa koskista, kolma on tulossa, sekku hakemassa... nam. Ihan on pää sekasin jo, sit lähtään päivätanssuihin tuohon Vinetonrantaan ja taskussa kolme viskiä. Oi että mikä torssstai.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hain 24 packin olutta ja pizzaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu