Virpi ja Sami

Anonyymi

Tätä paria äänestän aina kun tanssivat hyvin. He ovat hoikkia ja notkeita ja liikkuvat kauniisti.
Pökkelömäinen mies ei ole ilo silmille vaikka jalat heiluisivat vikkelään.

9

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki tanssiopethan ovat hoikkia sekä taitavia. Eikä noissa kilpailijoissakaan ole ylipainoisia. Siksi ihmettelen kommenttia, että ovat hoikkia ja notkeita. Eikö Virpiä kritisoitu juurikin tuomareiden taholta jäykästä selästä. Hyvä ohjelma, ihanat asut, kampaukset ja meikit ja musiikki hyvää. Nautin ohjelman katselusta. En äänestä ketään, kovasti on taso vaihdellut pareilla, pistesaldot sen kertoo. Mielestäni Virpi ja Sami eivät ole millään tavalla taidoissaan muita parempia,katsotaan kuinka käy. Toisaalta ihan yks hailee kuka voittaa, koen tämän koko homman pelkäksi viihteeksi ja voittajalla ei väliä.

    • Anonyymi

      Olisivat saaneet tippua jo aikaa sitten, Virpissä ei ole mitään hyvää.

    • Anonyymi

      Mitä tuomarit oikein näkevät Virpissä, osaako hän tanssia muutakuin valssia?

      • Anonyymi

        Just niin mikään muu tanssi ei suju kun valssi,,,,,, Ois pitäny tippua jo aikoja sitten


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Just niin mikään muu tanssi ei suju kun valssi,,,,,, Ois pitäny tippua jo aikoja sitten

        Virpi on koukkupovi ei ikänä suorista jalkojaan,, valssi kyllä sujuu pitkässä puvussa jossa ei jalkoja näy.
        Mutta kun pitää tanssia jotain muuta niin on surkeeta katseltavaa,, ja "tuomarit" ylistää kuola valuen.
        Hiihto ja tanssi on eri laji.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Virpi on koukkupovi ei ikänä suorista jalkojaan,, valssi kyllä sujuu pitkässä puvussa jossa ei jalkoja näy.
        Mutta kun pitää tanssia jotain muuta niin on surkeeta katseltavaa,, ja "tuomarit" ylistää kuola valuen.
        Hiihto ja tanssi on eri laji.

        Eivätkö jääkiekko ja tanssi ole eri lajeja? Hagmania ylistetään liikaakin.


    • Anonyymi

      Tanssii tähteiden kanssa.

    • Anonyymi

      Tämän vuoden taso on tämä, sillä on mentävä.
      Periaatteessa ei väliä, koska semifinaalikin jäi, joiltakin puuttuu joku tanssisuoritus kokonaan, korona sotkee.
      Roosa nyyhkyjakso sotki rytmin, ilman sitä oltaisiin semifinaali voitu vetää ja oikeat osaajat saatu finaaliin.
      Niklas on sen verran muita edellä, että hänen vuokseen toivoisi että finaali voidaan viedä läpi ja saadaan voittaja. Jare hyvä kakkonen.

    • Anonyymi

      Noilla miehillä on selkä köyryssä ja jalat vain ovat liikkuvat. Ihmettelen miksi heitä aina ylistettiin. Virpi ja Sami ovat edelleen suosikkejani, mutta lopetan koko höpötyksen katsomisen enkä äänestä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2726
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1174
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      969
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      60
      940
    5. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      907
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      76
      858
    7. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      805
    8. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      99
      802
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      708
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      684
    Aihe