Lihan kärjistäminen

Kaasulla vai puulla petroolilla bensiiniin?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä yleensä kypsennän lihat pelkästään tuijottamalla sitä jonkun aikaa kuin lännenelokuvien karkeampikarvaista parrankasvua edustava päätähti.

Kerran sattu harmillinen taka-isku erään yhdyntäni aikana, kun vastakkaista sukupuolta edustavalla osallistujalla oli niin hvyinmuodostuneet mammaalit, joita erehdyin tuijottamaan hieman liian kauan, ja ne syttyivät siitä tuleen! Onneksi sain tulen hallintaan taputtelemalla niitä käsilläni hieman reilut kolme tuntia! :P Koska olin aivan varma että jotain savun tapaista niistä vielä nousi pitkön aikaa saatuani alkuperäisen tulenleimahduksen sammumaan parissa minuutissa, mutta ihan ilmeisesti vielä kytivät jotenkin.

Harmittava takaisku! :/

Nimim: Wannabe-palomies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaasulla vai puulla petroolilla bensiiniin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu