Ensin tehdään tahallinen haitta tutkijoiden suojatyöpaikkojen takia ja sitten aletan korjata jälkiä.
Kansanedustajat olivat lähes yksimielisiä susien metsästämisen aloittamisesta uudestaan.
Kansanedustajat olivat lähes yksimielisiä susien metsästämisen aloittamisesta uudestaan.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kertoo menestystarinaa koulutukseen satsaamisesta kymmeniä vuosia, pieni piiri toteuttaa yhden kajon linjaa kyseenalaistamatta, koska apurahat riippuvat siitä.
Tyhmä on se johon kaikenlainen uhriutuminen tehoaa ja joka antaa periksi aina sille joka uhrituu. Perussuomalaiset ovat immuuneja kaikelle viekkaalle ja petolliselle uhritumisella ja siksi heitä vihataan.
Samankaltaista tyttötumpelointia kun Tsadin jätkäsaarenkin kanssa?
Ekohörhö-päättäjät kaavoitusvaiheessa päätti et ne kaks siltaa riittää sinne, koska ilmastonmuutos ja autot on saatanasta. No nyt ne pelkät autolauttarekat tukkii sen eniten käytetyn sillan joka saatanan aamu, niin nyt sit pitää kikkailla sinne helvetin paljon kalliimmalla vallan joku TUNNELI!
Tsadilaiset on kyllä päättäjänsä ansainneet! :/