Mies ei ole ehkä täsätä maailmasta. Kuuluuko Trumpillakin olevan tuoliaisia eritteitä? Ovatko he sekoittaneet eritteensä....?
Rudy Giuliani erittää tummaa...
Anonyymi
8<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Se oli vaan aivolimaa, ei vaaraa.
Jos todisteita ei ole niin aloitetaan eritteillä. Jos ryhdytään sotaan ja ammukset loppuvat, niin eritteet ratkaisevat!
Valtamediaa ja globalistiroistoja ei kiinnosta itse asiasisältö, vaan huomio kiinnitetään Giulianin ilmeisesti valuvaan hiusväriin.
Sääli, sulanut aivoneste olisi selittänyt Giulianin käytöksen ja antanut sympatiat hänelle. Nyt lähinnä kommenttisi perusteella voimme nauraa seniilille äijälle, jota Trump kiristää hovinarrikseen ja nolauksen kohteeksi.
Giulianilla ei ole mitään asiasisältöä. Jokainen, joka on seurannut tarkasti Rudyn touhuja viimeaikoina tietää, että mies on ihan kahjo pelle, tuomari nauroi Rudyn ulos oikeussalista. Äijä oli ekaa kertaa vuosikymmeniin oikeussalissa ajamassa juttua ja oli ihan pihalla.
Esitti oikeudessa villejä mielikuvituksellisia syytöksiä joita ei ollut edes kirjattu kanteeseen. Ei ammattitaito riittänyt. Mutta Trump maksaa tuolle pellelle ruhtinaallista palkkaa, joten jos rahasta tykkää niin voihan sitä pellenä olla tai vaikka aidan seipäänä. Ei edes FoxNews ota enää Rudya vakavasti.
kerro toki lisää.
Pennsylvaniassa tuomari juuri torppasi Trumpin yrityksen numero tsiljoona.
https://www.foxnews.com/politics/pennsylvania-judge-throws-out-trump-lawsuit-biden-win
Jos (kun) Pennsylvaniassa ei Trump menesty kanteineen niin minkään muun vaa'ankieli osavaltion tulosten muuttaminen ei enää riittäisi hänelle voittoon.
ja sinäkö ja fox new päätätte asian.