Jorma Finnilä saarnaaja. Onko Raamatullisen totuuden puhuja?
Lähetysaarnaaja
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sellainen käsitys miehen puheista tullut niistä muutamista, joita olen kuullut YouTubehessahii.
Commandohauis - Anonyymi
ei viihti sano a mitään.
- Anonyymi
Kirjoittaisit edes.
- Anonyymi
Hyvä puhuja, perhearvot kohdallaan
- Anonyymi
Eivät olleet 90-luvulla ja sen jälkeen. Ei juuri muutkaan arvot!! Teki 700 000 mkn petoksen, ei sovi unohtaa ja mitä kaikkea muuta teki??
Eikä ole osoittanut katumuksen, eikä parannuksenteon merkkejä.
- Anonyymi
Rakastaa kaunista vaimoaan
- Anonyymi
...hehe
- Anonyymi
Lähetyssaarnaaja? Ainiin se on ihan hyvä asento. Kyllä muori muistaa.
- Anonyymi
Millainen asento se on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millainen asento se on?
Muslimiesten tapa käännyttää suomalaisia naisia muslimeiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872738- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2271193Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083