SDP osti veronmaksajien rahoilla BBC:ltä jutun, jossa Marin kehutaan "maailman vaikutusvaltaisimmaksi naiseksi". ?
Paljonko maksoi BBC:ltä ostettu Marin-mainos
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Maailma tietää, ettei pikkuruisen Suomen nais-, ei edes mies ministeri ole millään lailla "maailman vaikutusvaltaisin". Sellaista pölöä tuskin löytyy mistää, paisti punavihreistä, että uskoisi vaikutusvaltaa olevan lilliputtimaan Suomen ministereillä.
Maailmalla Suomi-ministeri on alahuulesta vedeltävä pelle, muuta ei kukaan edes odota. Vaikutusvalta typistyy pelkästään muiden maiden päättäjien rinnalla nyökyttelyyn. - Anonyymi
Mitään mainosta ei ole ostettu. Se ei kuulu itseään kunnioittavan lehden tapoihin. Eikä mitään ole tyrkytetty. Toimittajat haistavat aina uutisarvon varsinkin kun kyseessä oli maailman nuorin pääministeri ja lisäksi nainen.
- Anonyymi
Ja maailman hölmöin.
- Anonyymi
#salaliittoteoria
#myötähäpeä
huoh. - Anonyymi
Siellä Marin on mukana muiden "vaikutusvaltaisten" runoilijoiden, räppärien, jalkapalloilijoiden, näyttelijöiden yms kanssa.
- Anonyymi
Milloin RT tekee Halla-ahosta vastaavan uutisen?
- Anonyymi
Halla-ahosta tulee keväällä Helsingin vaikutusvaltaisin mies.
- Anonyymi
Tosin jo ymmärtää mitä lukee ja jos vielä sisäistää mitä lukee, miten se meni?
- Anonyymi
Afganistaniin meni kertahuitaisulla satoja miljoonia.
- Anonyymi
Siinä käytettiin persujen ensi vuoden puoluetukirahat.
- Anonyymi
Onko Marinin vaikutusvalta rintavaossa?
- Anonyymi
Kekkosen mukaan hiukset ja järki eivät pysy samassa päässä. No mikäs helvetin hybridi tuo Halla-aho on, kun on kalju ja silti hiuksia päästä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708