Sen jälkeen kun joku tunkeutui pankkitilille no ymmärsin että meitä on helppo kuunnella ja seurata netissä.
Poliisi, puolustusvoimat voivat varmasti seurata ihmisten viestintää siitä kenellekään ilmoittamatta. Poliisi oli joka kerta tien varressa kun liikun ja kostoksi eräästä poliisin virheistä kun saatiin sakko kirjoitettua se loppui. Vaimo ei uskonut mutta jatkuva kyttääminen oli lopulta pakko uskoa, ei voi olla sattumaa ja sen käyttämisen loppu ?
Olen muutaman kerran kirjoittanut jonnekin nimettä ja he ovat facebookissa sen paljastaneet että ovat nähneet kirjoitukseni, ansa laukesi.
Voi olla että kun teet ilmoituksen poliisista tai upseerista se sinulle nostetaan.
On vaikea uskoa että tämä on totta, mutta ei sattumaa voi olla kaikki. Lopulta minut on ilmoitettu kuolleeksi väestörekisteriin ja ostettu tavaraa nimelläni ja nyt pankkitilille no meno ? Mitä tässä on ? Toki olen nykyhallitiksen kannattaja.
Onko laillista vai vain tapa
0
133
Luetuimmat keskustelut
- 100822
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.361780Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38589- 65575
- 71571
- 47568
- 30566
En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25530Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48527Jos se onkin niin
Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se27522