Onko nyt hyvä?

Kun tartunnat nousee, sairaalat täyttyy ja rajoitukset kovenee?
Vai kannattaisiko kuitenkin kaikkien välttää tartuntoja?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainoastaan se on isänmaallista kun koittaa huonot ajat käytetään kaikki keinot selviytymiseen. Pienimmätkin. Se on todellista isänmaallisuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun tartunnat nousee, sairaalat täyttyy ja rajoitukset kovenee?
Vai kannattaisiko kuitenkin kaikkien välttää tartuntoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu